Roland Garros antausis Serenai Williams: uždraudė vilkėti ekstravagantišką aprangą

Serena Williams (WTA 26) buvusi pirmoji pasaulio raketė ir tris kart Roland Garros didžiojo kirčio nugalėtoja gavo antausį nuo turnyro organizatorių. Amerikietė dar prieš metus nedalyvavo šiame turnyre dėl nėštumo, o po gimdymo jai niekas nebetrukdė išmėginti savo jėgas šiame turnyre.

Nors turnyras nepraėjo tobulai, tačiau tenisininkė buvo patenkinta savo aštuntfinalio rezultatu ir uždirbtais taškais.

Visgi visa esmė ne jos rezultatuose ar pasiekimuose per visą karjerą. Sugrįžusi į kortą žaidėja pasipuošė moters katės kostiumu, kuris matomas nuotraukoje žemiau.

serena-2

Tokios aprangos teniso pasaulyje dar nebuvo, ypatingai prestižiniame turnyre kaip Roland Garros. Kažką panašaus apsirengusi buvo Viktorija Azarenka, tačiau jos sportinės timpos buvo su specialiais šortais, o ant viršaus speciali maikutė.

Toks atviras kostiumas papiktino organizatorius, tačiau jie savo sprendimą laikė nepaskelbta gana ilgai ir tik prieš keletą dienų nutarė paviešinti jį.

Prancūzijos teniso federacijos vadovas Bernardas Giudicelli paskelbė, kad jie nieko negalėjo padaryti anksčiau dėl aprangos, nes dažniausiai jau keletą mėnesių iki turnyro žaidėjai turi modelius, bet ateičiai tokios aprangos bus draudžiamos.

Savo pranešime jis taip pat sakė "kartais mes nukeliaujame per toli su savo sprendimais kaip Serenos Williams apranga šiais metais. Mes turime gerbti šį žaidimą ir vietą, kuriame jis vyksta".

Pati Serena Williams nieko blogo neturėjo omenyje, ji kaip visada norėjo įkvėpti ir palaikyti tiek moteris, tiek ir vaikus savo kostiumu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts