Rogeriui Federeriui užteko vieno laimėto seto patekti į finalą Sinsinatyje

Antroji pasaulio raketė ir toliau laimi Sinsinačio turnyre ir pateko į finalą. Dabar jį nuo titulo skiria tik viena pergalė. Rogeris Federeris (ATP 2) pusfinalio etape sužaidė vieną puikų setą, kurio pakako, kad jis užsiimtu vietą finale. Pusfinalyje jis susitiko su belgu Davidu Goffinu (ATP 11), kuris po pirmo pralaimėto seto patyrė traumą, o antro seto pradžioje nutarė nebesipriešinti teniso maestro.

Iš viso jų akistata truko 1 valandą ir 4 minutes, o galutinis rezultatas 7-6, 1-1.

Pirmame sete abu pusfinalininkai atrodė užtikrintai ir ėjo koją kojon iki pratęsimo. Visgi Rogeris turėjo progą setą užbaigti anksčiau, nes turėjo susikūręs 3 setbolus ant varžovo padavimus seto pabaigoje, tačiau jų neišnaudojo.

Antrame sete žaidėjai sužaidė du padavimu su puse, tačiau 11-oji raketė dėl peties skausmo nebegalėjo atlikti padavimo ir nutarė pasitraukti.

Per šį laiką Rogerio Federerio sąskaitoje atsirado 9 padavimai be atsako, taip pat jis neleido varžovui susikurti nei vienos progos laimėti jo padavimo.

Už patekimą į finalą jis gaus 533,690 $ ir 600 reitingo taškų.