Rogeris Federeris vėl pirmas, tačiau Rafaelis Nadalis žada Romoje sugrįžti į sostą

Po netikėto pralaimėjimo Madrido Masters turnyre Rafaelis Nadalis nukrito į antrą reitingo poziciją, o, tai reiškia, kad Rogeris Federeris atsidūrė reitingo viršūnėje. Pats Rogeris Federeris neturėtų to sureikšminti, jis žino, kad toks grįžimas į sostą gali būti trumpalaikis, nes ispanas gali triumfuoti Romoje ir vėl tapti pirmas.

Po pralaimėjimo savo gimtinėje grunto karalius pasakė "Aš turėjau žaisti geriau, nei žaidžiau. Žinau ką padariau blogai ir aš ištaisysiu klaidas žaidžiant šią savaitę"

Madrido ketvirtfinalio etape Ispanijos tenisininkas pralaimėjo Dominikui Thiemui (ATP 8), o Romoje ketvirtfinalyje vėl gali susitikti su šiuo austru.

Priminsime, kad būtent praeitais metais šiame turnyre, ketvirtfinalio etape Rafaelis pralaimėjo 8-tai raketei iš Austrijos.

Dabartinė antroji pasaulio raketė žino kaip grįžti viršūnę, jam reikia laimėti turnyrą Romoje. Tenisininkas taip pat pridūrė, kad pralaimėjimas nepaveiks jo pasirodymo Italijoje.

Pirmuoju priešininku gali tapti Fernando Verdasco arba Damiras Džumhuras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts