Rogeris Federeris vėl pirmas reitinge, tačiau kas laukia toliau?

2018-06-18 16:37 Teniso TV

Po iškovoto titulo Štutgarte Rogeris Federeris vėl išsiveržė į priekį ir aplenkė reitingo taškai Rafaelį Nadalį, kuris grunto dangos sezone vėl karaliavo. Iškovotas titulas šveicarui padėjo ne tik aplenkti ispaną, tačiau ir sustiprinti pozicijas reitinge. Šiuo metu tenisininkus skiria 150 taškų, o dabartinės pirmosios raketės laukia iššūkių pilnas laikotarpis.

Ką reikia padaryti teniso maestro, kad išsilaikytų pirmoje reitingo vietoje? Dabartinis tikslas yra apginti "Halle's" turnyro taškus, o, tai reiškia, kad jam teks laimėti šį turnyrą. Nugalėtojas čia gaus 500 reitingo taškų, o finalistas 300, tad vienintėlis įmanomas variantas Rogeriui yra laimėti šį turnyrą.

Pirmasis jo priešininkas slovėnas Aljažas Bedene (ATP 72). 36-erių metų žaidėjo laimei pirmasis varžovas nėra puikus žolės dangos žinovas ir iš 30 akistatų yra laimėjęs vos 13.

Po šio turnyro jo lauks dar didesnis iššūkis, Vimbldono turnyras, kurį privalu laimėti ir tikėtis prastesnio antrosios raketės pasirodymo šiame didžiojo kirčio turnyre.

Priminsime, kad Rafaelis Nadalis praeitais metais pateko į ketvirtą šio turnyro etapą, tad jis gali surinkti pakankamai taškų, kad sugrįžti į pirmą reitingo vietą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...