Rogeris Federeris: „Aš privalau gerbti savo amžių, o jaunatviškas ir perpildytas tvarkaraštis jau ne man“

2017-11-05 08:31 Teniso TV

Kai antroji pasaulio raketė paskelbė, kad nežais Paryžiaus Masters turnyre visi buvo nustebę, juk žaidėjas katik įveikė stiprų priešininką ir parodė, kad toliau gali varžytis dėl pirmosios vietos reitinge.

Visgi kaip pats šveicaras sako „aš žaidžiau ir žiūrėjau kaip jausiuos kiekvieną dieną, tačiau mano kūnas vėl paprašė pertraukos“. Daugelis fanų tikrai nusiminė, kad Prancūzijoje neišvys tokio įspūdingo žaidėjo, bet Rogeris Federeris pridūrė, nors korte taip ir neatrodo, tačiau jis jaučia, kad ne viskas gerai.

Kova dėl pirmosios vietos pasibaigė Rogeriui Federeriui atsisakius žaisti paskutiniame „Masters“ lygio turnyre šiais metais, tačiau pats žaidėjas dėl to neliūdi, jis supranta, kad išlikti sveikam svarbiau. „Jei norėčiau varžytis dėl pirmosios vietos, būčiau žaidęs Paryžiuje vietoje savo šalies turnyro, tačiau ne taškai ir turnyrai svarbiausia man dabar“.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...