Rogeris Federeris tik po trijų setų įveikė prancūzą ir pateko į pusfinalį (VIDEO)

Trečioji pasaulio raketė sėkmingai gina titulą namuose ir jau pasiekė pusfilanio etapą. Rogeris Federeris (ATP 3) trijų setų kovoje nugalėjo prancūzą Gillesą Simoną (ATP 32) ir šiais metais dar nepatyrė pralaimėjimo uždaros patalpos turnyre (10/0).

Galutinis akistatos rezultatas 7-6, 4-6, 6-4, o visa kova truko 2 valandas ir 36 minutes.

Šveicaras turėjo daug bėdų šiame mače, kurios prasidėjo jau nuo pirmų minučių. Varžovas iš kart palaužė jo padavimą ir namų šveicarui teko vytis jį didžiąją seto dalį. Visgi pastangos nebuvo perniek ir Rogeris išlygino rezultatą, o setas nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsime geriau sekėsi būtent vietiniui žaidėjui, kuris nepadarė nei vienos klaidos.

Antrasis setas buvo labai permainigas ir abu dalyviai ne kartą apsikeitė padavimais, tačiau šį kartą prancūzas sužaidė sėkmingiau ir išlygino bendrą rezultatą.

Trečiame sete taip pat netrūko intrigos ir žaidėjai apsikeitė padavimais seto eigoje, tačiau galutinis taškas buvo padėtas, kai rezultatas buvo 5-4 ir svečias iš Prancūzijos nesusitvarkė su savo padavimais ir pralaimėjo savo geimą.

Kitame etape R. Federeris susitiks su D. Medvedevu (ATP 20).