Rogeris Federeris: „Mačo statistika niekada nesidomiu“

2018-12-21 08:31 Teniso TV

Vienas geriausių visų laikų tenisininkų šveicaras Rogeris Federeris (ATP 3) naujausiame savo interviu atskleidė, jog jam visiškai nerūpi statistiniai jo mačų rezultatai. Daugybę apdovanojimų už pasiektus rekordus tiek tenise, tiek sporte apskritai gavęs sportininkas sako, jog jam laimėti padeda kur kas svarbesni dalykai nei krūva padavimų be atsako.

R. Federeris teigė, jog jam svarbu tai, kaip jis žaidžia su priešininku. Jam svarbi ir taktika - jis seka savo veiksmus ir jų rezultatus, kad galėtų gerai sužaisti kiekvieną tašką, nesvarbu kokį smūgį atlikdamas. Jis pripažįsta, jog gerbėjai kartais tai pamiršta ir daugiau dėmesio skiria skaičiams, tačiau patvirtina, jog tai jam padeda išlikti geriausiųjų tarpe.

Galiausiai šveicaras atskleidė, jog ilgiausia jo kada nors turėta treniruotė teniso kortuose truko net 4 su puse valandos. Panašu, jog toks pasiaukojimas atsipirko su kaupu.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...