Rogeris Federeris Sinsinatyje grįžo pergalingai

2018-08-15 09:50 Teniso TV

Antroji pasaulio teniso raketė po pertraukos ir poilsio sugrįžo į teniso kortus. Dar prieš porą dienų aktyviai treniravęsis su daugeliu žaidėjų, tarp kurių buvo ir Ričardas Berankis, Rogeris Federeris (ATP 2) stojo į savo pirmą kovą. Pirmasis jo priešininkas buvo vokietis Petras Gojowczykas (ATP 47), kurį šveicaras įveikė per du setus 6-4,6-4.

Tenisininkų akistata truko 1 valandą ir 13 minučių.

Nors abejuose setuose 2-ai raketei užteko laimėto po vieną priešininko padavimą, kad jis išsiveržtu sete į priekį ir jį laimėtų, tačiau vokietis rankų nenuleido ir per visą mačą susikūrė 5 progas laimėti Rogerio padavimą. Tiesa patyręs tenisininkas visus lemiamus savo padavimo taškus laimėjo ir liko sausas mače.

Abu tenisininkai pasižymėjo puikiu padavimu, Vokietijos atstovo sąskaitoje 11 ace'ų, o mačo nugalėtojo sąskaitoje 12 tokių padavimų.

Už pergalę antrame etape R. Federeris gaus 70,925 $ ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jis susitiks su Leonardo Mayeriu (ATP 50).


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...