Rogeris Federeris per plauką įveikė Nicholą Kyrgiosą ir pateko į finalą, po šios savaitės jis vėl taps Nr.1

2018-06-16 20:38 Teniso TV

Antroji pasaulio raketė Rogeris Federeris įvykdė savo užsibrėžtą tikslą, jis pateko į Štutgarto turnyro finalą ir nuo kitos savaitės aplenks Rafaelį Nadalį (ATP 1) reitinge. Šveicaras po trijų setų kovos 6-7, 6-2, 7-6 nugalėjo australą Nicką Kyrgiosą (ATP 24).

Tenisininkai korte praleido 1 valandą ir 54 minutes.

Abu žolės dangos specialistai kaip juos mėgsta vadinti teniso komentatoriai sužaidė įspūdingą mačą. Rogeris Federeris atliko 12 padavimų be atsako, o Nickas Kyrgiosas tokių padavimų atliko 23.

Pirmąjį setą laimėjo būtent australas, kuris neleido priešininkui išnaudoti susikurtų progų laimėti jo padavimo, o per pratęsimą sužaidė sėkmingiau. Antrame sete tenisininkas iš Australijos nežaidė gero teniso, tas jam kainavo pralaimėtą setą.

Lemiamame sete ir toliau virė arši kova, abu žaidėjai laiminėjo savo padavimus padavimo dėka ir taip nukeliavo į dar vieną pratęsimą. Jame permainingoje kovoje abu žaidėjai galėjo išplėšti pergalę, tačiau daugiau patirties turinti antroji pasaulio raketė įrodė savo pranašumą.

Už patekimą į finalo etapą Rogeris Federeris surinks pakankamai taškų ir nuo kitos savaitės aplenks ispaną reitinge. Visgi kitoje savaitėje pačio Šveicarijos tenisininko laukia rimti išbandymai, kur jis privalės apginti titulą, kad liktu reitingo viršūnėje.

Lemiami taškai:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...