Rogeris Federeris palieka Australiją ir neliks stebėti finalo (VIDEO)

2019-01-25 15:29 Teniso TV

Jau dabar teniso legenda vadinamas šveicarų tenisininkas Rogeris Federeris (ATP 3) Australijoje neužsibus. Sportininkas dar prieš kelias dienas pralaimėjo čia vykstančio didžiojo kirčio turnyro ketvirtfinalį jaunajam graikui Stefanos Tsitsipui (ATP 15), o šiandien su visa šeima vietos gerbėjų buvo išlydėtas namo.

R. Federeris oro uoste buvo nekalbus, nesifotografavo su gerbėjais. Kartu su juo buvo ir visa šeima - žmona Mirka bei jų žavusis ketvertukas: dukros Myla ir Šarlena bei du sūnūs Leo ir Lenis. Juos tėvai vedėsi už rankų. Teniso žvaigždę išlydėjo gerbėjai, kurie ragino sugrįžti į Melburną ir kitais metais.

Dar neseniai apie tai, jog dar nežino, koks jam bus ateinantis sezonas, užsiminęs R. Federeris šiais metais iš turo stengsis pasiimti viską: jis nusprendė dalyvauti net ir grunto turnyruose bei juos vainikuosiančiame Rolland Garros turnyre Paryžiuje. Ne geriausias startas dar nebūtinai reiškia ir sugadintą visą sezoną, tad R. Federeris pailsėjęs po Australijos sieks naujų pergalių.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...