Rogeris Federeris turėjo vargo, tačiau įveikė prancūzo mestą iššūkį

2018-08-31 09:31 Teniso TV

JAV vykstančiame didžiojo kirčio turnyre Rogeris Federeris (ATP 2) iškovojo jau antrą pergalę ir užsitikrino vietą trečiame etape. Antroje savo kovoje šveicaras trijų setų kovoje nugalėjo prancūzą Benoit Paire (ATP 56), kuris vertas aplodismentų už savo kovingumą. Galutinis akistatos rezultatas 7-5, 6-4, 6-4.

32 geimų mačas truko 1 valandą ir 59 minutes.

Jau nuo pirmo seto pradžios Rogeris susikūrė pranašumą, tačiau kovingas prancūzas nutarė nepaleisti buvusios pirmosios raketės ir išlygino rezultatą. Tiesa seto pabaigoje 56-oji raketė nesusitvarkė su savo padavimu ir pralaimėjo setą.

Antrame ir trečiame sete viskas klostėsi pagal šveicaro planą, jis įgijo pranašumą ir jį išlaikė iki pabaigos. Trečiame sete B. Paire tik sušvelnino rezultatą, tačiau didesnių žygių jam nepavyko padaryti.

Už patekimą į trečią "US Open" etapą jis gaus 156,000 $ ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks Nikolas Kyrgiosas (ATP 30).

Statistika:
roger

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...