Rogeris Federeris išvargo dar vieną pergalę Kinijoje (VIDEO)

2018-10-11 15:44 Teniso TV

Antroji pasaulio raketė ir buvęs šio turnyro nugalėtojas iškovojo dar vieną pergalę Šanchajaus Masters turnyre ir pateko į ketvirtfinalį. Rogeris Federeris po trijų setų kovos nugalėjo ispaną Roberto Bautistą Agutą (ATP 28), kuris priešinosi iki mačo pabaigos.

Galutinis akistatos rezultatas 6-3, 2-6, 6-4, o visas mačas truko 1 valandą ir 54 minutes.

Nors pirmą setą šveicaras laimėjo gana nesunkiai su vieno geimo pranašumu, tačiau jau antrame sete prasidėjo netikėtumai. Antro seto pradžioje Rogeris laimėjo ispano padavimą ir vėl turėjo pranašumą, tačiau jau kitame geime rezultatas tapo lygus, o vėliau sekė du pralaimėti antrosios pasaulio raketės geimai.

Lemiamas setas buvo atkaklus ir abu žaidėjai spaudė vienas kitą, tačiau laimėti priešininko padavimą pavyko tik R. Federeriui, kuris tai padarė seto pabaigoje ir triumfavo akistatoje.

Už patekimą į ketvirtinalį jis gaus 170,725 $ ir 180 reitingo taškų. Tai buvo jau aštuntasis šių tenisininkų susitikimas ir 8 šveicaro pergalė.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...