„LaverCup“: R. Federeris neįtikėtiname mače išgelbėjo Europos komandą, A. Zverevas padėjo galutinį tašką

Antrą kartą organizuotas "LaverCup" turnyras ir vėl buvo pilnas intrigos, kovos bei netikėtumų, tačiau Europos komanda ir vėl pasirodė pranašesnė. Kaip ir praeitais metais viskas sprendėsi paskutiniuose mačuose, nors šiais metais europiečiai ir turėjo pranašumą 7-1, tačiau pasaulio rinktinė nepasidavė ir bendrame rezultate netgi išsiveržė į priekį 7-8.

Trečioji turnyro diena prasidėjo nuo dvejetų mačo, kuriame susitiko amerikiečių duetas Džekas Sockas (ATP dvejetai 2) su Džonu Isneriu (ATP dvejetai 56) prieš Rogerį Federerį (ATP dvejetai -) ir Aleksanderį Zverevą (ATP dvejetai 152).

Dvejetų mačas buvo kovingas, tačiau pasaulio komandos gretose buvo antroji dvejetų reitingo raketė, kuri buvo pergalės kalvis šiame mače. Galutinis rezultatas 4-6, 7-6, 11-9.

Ši pergalė pasaulio komandai leido pirmą kartą išsiveržti į priekį 7-8 bendrame rezultate.

Visas spaudimas krito ant šveicaro pečių, kuris vienetuose stojo į kovą prieš amerikiečių milžiną Džoną Isnerį (ATP 10). Mačas klostėsi neįtikėtinai sunkiai 2-ajai pasaulio raketei, kuri pralaimėjo pirmą setą, o antrame turėjo suteikė varžovui 3 mačbolus, kuriais jis galėjo lengvai užbaigti akistatą.

Visgi patyręs tenisininkas išsaugojo visus lemiamus taškus ir triumfavo antrame sete. Lemiamo seto pratęsimas klostėsi labai permainingai, abu žaidėjai turėjo pranašumą, tačiau galu gale europietis sugebėjo laimėti.

Galutinis rezultatas 6-7, 7-6, 10-7.

Po šios pergalės jau pirmavo 10-8 pirmavo Europoa.

Paskutinis į kovą stojo jaunasis Aleksanderis Zverevas (ATP 5), kuris privalėjo viską užbaigti kovoje prieš Keviną Andersoną (ATP 9).

Intrigos ir fantastiškų taškų netrūko ir šiame mače, tenisininkai sužaidė taip pat tris setus. Galutinis rezultatas 6-7, 7-5, 10-7.

Pirmame sete abu puikiai paduodantis žaidėjai nukeliavo į pratęsimą, tačiau daugiau patirties turintis žaidėjas iš PAR laimėjo setą. Antrasis setas irgi atrodė nukeliaus į pratęsimą, kuriame galėjo nutikti bet kas, tačiau jaunasis vokietis sugebėjo reikiamu momentu palaužti priešininko padavimą ir išlygino bendrą rezultatą.

Trečio seto pratęsime kaip ir praeitame mače buvo permaininga kova, visgi 5-oji reitingo raketė sugebėjo iškovoti svarbiausią pergalę ir Europa triumfavo.

Jei mačas būtų pralaimėtas į kovą stotu Novakas Džokovičius ir Nikas Kyrgiosas.