Rogeris Federeris sunkia pergale pradėjo turnyrą Kinijoje (VIDEO)

2018-10-10 17:05 Teniso TV

Antroji pasaulio raketė ir praeitų metų šio turnyro nugalėtojas Rogeris Federeris turnyrą pradėjo sunkia pergale Šanchajuje. Jis antrame turnyro etape įveikė Danilą Medvedevą (ATP 22), kuris dar praeitą savaitę iškovojo titulą Japonijoje.

Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 4-6, 6-4, o visa akistata truko 1 valandą ir 53 minutes.

Pirmame sete Rogeris gan lengvai įgijo pranašumą, tačiau jo išlaikyti nepavyko ir rezultatas vėl tapo lygus. Visgi seto pabaigoje antroji pasaulio raketė vėl palaužė priešininko padavimą ir laimėjo setą.

Antrame sete situacija klostėsi kiek kitaip, abu žaidėjai laimėjo savo padavimus, tačiau lemiamu momentu jaunasis rusas išnaudojo galimybę laimėti varžovo padavimo seriją, o kartu ir setą.

Lemiamas setas vėl turėjo panašų ritmą, link seto pabaigos abu dalyviai atlaikė spaudimą, tačiau rezultatui esant 4-4, 22-oji raketė padarė klaidų žaidžiant ant savo padavimo, o jomis pasinaudojo šveicaras ir laimėjo priešininko geimą.

Įgytą pranašumą Rogeris išlaikė ir sėkmingai užbaigė susitikimą.

Už patekimą į aštuntfinalio etapą žaidėjai gauna 88,655 $ ir 90 reitingo taškų.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...