Rogeris Federeris nugalėjo vokietį ir pateko į ketvirtfinalį namuose

2018-10-26 08:59 Teniso TV

Trečioji pasaulio raketė ir toliau demonstruoja gerą tenisą namuose, kur jau pateko į ketvirtfinalio etapą ir priartėjo prie titulo gynybos. Rogeris Federeris (ATP 3) aštuntfinalyje per du setus įveikė vokietį Lenardą Struffą (ATP 52).

Galutinis akistatos rezultatas 6-3, 7-5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 8 minutes.

Akistata šveicarui prasidėjo nesėkmingai ir jis gana greitai pralaimėjo savo padavimo seriją, tačiau Vokietijos atstovas ilgai tuo džiaugtis negalėjo. Jau netrukus rezultatas tapo lygus, o vėliau namų žaidėjas dar kartą palaužė priešininko padavimą ir išsiveržė į priekį ko pakako laimėti pirmą setą.

Antrame sete žaidimas klostėsi lygiai ir abu žaidėjai laimėjo savo padavimus be didesnių sunkumų iki lemiamo momento seto pabaigoje. 3-oji pasaulio raketė rezultatui esant 5-5 geimais, sugebėjo prispausti varžovą ir laimėti jo padavimo seriją, o vėliau ramiai užbaigė akistatą savo padavimais.

Tai buvo jau 17-oji jo pergalė šiame turnyre iš eilės. Kitame etape praeitų metų nugalėtojo laukia Gillesas Simonas (ATP 32).

Video:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...