Rogerio Federerio sugrįžimas: Kur ir kada?

Antroji reitingo raketė, šveicaras Rogeris Federeris paskelbė apie savo sugrįžimą į teniso kortus. Daugelis jau žino, kad Šveicarijos tenisininko mes neišvysime ant grunto dangos šiais metais, žaidėjas grįš tik prasidėjus žolės dangos turnyrams.

Pirmoji stotelė Vokietija, kur Rogeris žais Štutgarto Mercedes turnyre, o turnyras vyks birželio 11-17 dienomis. Priminsime, kad paskutinį kartą korte 36-erių metų žaidėją matėme Majamio turnyre, kur jau pirmoje savo kovoje jis nusileido australui.

Antrasis turnyras, kuriame dalyvaus teniso maestro vyks taip pat Vokietijoje, Hallės turnyras, kuris vyks birželio 18-24 dienomis yra vienas iš mėgstamiausių šio žaidėjų turnyrų.

Rogeris Federeris Halėje yra triumfavęs jau 9 kartus, o jo statistika ant žolės dangos yra stulbinanti 165 pergalės ir 25 pralaimėjimai per visą karjerą, įvairiuose lygiuose.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts