Robinas Haase: aš privalau žaisti naujame Davis’o turnyre, negaliu atsisakyti tokių pinigų

Naujas Davis' taurės formatas patinka ne visiems, tačiau kartais savo įsitikinimus ar norus reikia pamiršti dėl paprastos priežasties kaip pinigai. Olandas Robinas Haase (ATP 50) per savo karjerą uždirbo tikrai nemažai, o savo įdomiu žaidimu patinka daugeliui.

Visgi žaidėjas tikrai nėra elitinis tenisininkas kaip Novakas Džokovičius ar Rogeris Federeris, tad ir jo uždarbis buvo mažesnis.

Pats žaidėjas pasakė labai atvirai apie šią situaciją "Žaidėjui už dalyvavimą duoda apie $150,000 ir aš neesu geroje pozicijoje, kad tokių pinigų atsisakyčiau, gal keletas TOP20 žaidėjų gali sau leisti, tai padaryti, bet aš ne." atsakė olandas.

Tenisininkui kilo ir daugiau minčių apie visą šį projektą. "Yra absurdiška kaip visas projektas juda, ITF ir "Kosmos" agentūra tiesiog pakeitė seną formatą greitai, kad eitu lygiai kartu su ATP turnyrais. Aš manau po dviejų metų Davis'o taurė gali ir išnykti"

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts