Robertas Vrzesinskis Lenkijoje pateko į aštuntfinalį

Trečioji Lietuvos teniso raketė ir toliau žengia žingsnius ITF teniso turnyruose. Robertas Vrzesinskis (ATP 1332) po gerų pasirodymų Lietuvoje ir Latvijoje pasiekė pirmą pergalę ir Lenkijoje. Pirmoje savo kovoje Lietuvos tenisininkas nugalėjo vietinį Lenkijos atstovą Dominiką Nazaruką (ATP 1490) per du setus 7-5, 6-4.

Pirmoji akistata Košalino mieste truko 1 valandą ir 53 minutes.

Pirmame sete Harvarde studijuojantis tenisininkas išsaugojo abu lemiamus savo padavimo taškus ir išnaudojo vieną susikurtą progą laimėti varžovo padavimą ko pasekoje laimėjo pirmą setą.

Antrame sete išsaugoti savo padavimų nepavyko ir teko vieną atiduoti varžovui, tačiau pats Robertas sugebėjo du kartus palaužti priešininko padavimą ir vėl triumfuoti sete.

Jau uždirbęs vieną reitingo tašką dabar Lietuvos tenisininkas lauks kitos akistatos, kurioje gali susitikti su turnyro pirmąja rakete Pawelu Ciasu (ATP 440).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts