Ritmą pagavęs R. Berankis nesunkiai nugalėjo japoną ir pateko į finalą (VIDEO)

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas dar kartą įrodė, kodėl jis mūsų šalyje geriausias. Ričardas Berankis (ATP 95) per du setus pranoko japoną Yasutaką Uchiyamą (ATP 213) ir užsitikrino vietą dar viename šių metų "Challenger" turnyro finale.

Mūsiškis pusfinalio etape pasiekė pergalę rezultatu 6-2, 7-5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 23 minutes.

Lietuvis pirmo seto pradžioje turėjo atlaikyti varžovo spaudimą, tačiau tai sėkmingai padaręs, jis pats laimėjo priešininko padavimų serijas ir užtikrintai užbaigė pirmą partiją.

Antroje mačo dalyje viskas buvo sunkiau, o japonas nežadėjo pasiduoti. Visgi prieš pat pratęsimą R. Berankis užklupo varžovą nepasiruošusi ir laimėjo jo geimą, o mačą užbaigė sėkminga savo padavimų serija.

Tai buvo antrasis šių žaidėjų susitikimas šiais metais ir antroji Ričardo pergalė.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 12,720 $ ir 75 reitingo taškus. Finale lauks akistata su Andrew Harrisu (ATP 276).