Per vėlai mače prabudęs Ričardas Berankis baigė savo pasirodymą Prancūzijoje

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas Ričardas Berankis (ATP 117) per vėlai susiėmė mače ir turėjo pripažinti jaunojo Rusijos talento pranašumą.

Karenas Khachanovas (ATP 49) įveikė mūsų tautietį per du setus, tai jis padarė per pusantros valandos. Galutinis mačo rezultatas 2-6 6-7, nors antrame sete Ričardas pademonstravo žymiai geresnį žaidimą, visgi to nepakako laimėti bent setą.

Nors pirmasis setas susiklostė tragiškai, tačiau jau antrame sete lietuvis demonstravo kokybišką tenisą ir iš karto išsiveržė į priekį. Visgi banguotas abiejų teisininkų žaidimas niekaip neleido įtvirtinti savo pranašumo nei vienam.

Lietuvis turėjo puikią progą išlyginti rezultatą setais, tačiau rezultatui esant 5-4 jam nepavyko paduoti ant seto.

Be galo atkakliame pratęsime Ričardas Berankis suklydo lemiamu momentu, o pratęsime žaidėjai sužaidė 24 taškus (11-13).

Tenisininkas iš Lietuvos uždirbo 8,565 € ir 20 reitingo taškų.