Ričardas Berankis po dramatiškos kovos nukovė 15-tą pasaulio raketę (VIDEO)

2018-09-20 15:51 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas sužaidė savo antrą mačą Prancūzijoje, kurio laimėjimas reiškia patekimą į ketvirtfinalio etapą. Ričardas Berankis (ATP 103) aštuntfinalio etape susitiko su Graikijos teniso žvaigžde Stefanu Tsitsipu (ATP 15) ir neabejotinai pademonstravo vieną iš geresnių sezono mačų.

Visa akistata truko 2 valandas ir 38 minutes, o galutinis rezultatas 6-7, 7-6, 6-3

Pirmame sete abu aštuntfinalininkai turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau atsakingo žaidimo dėka jie išsaugojo lemiamus taškus ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame mūsiškiui padarius kelias klaidas teko pripažinti varžovo pranašumą.

Antrame sete situacija klostėsi panašiai. Lietuvis išsaugojo savo padavimo svarbiausius taškus ir neleido varžovui įgyti pranašumo. Po greitai laimėtų savų geimų abu žaidėjai nukeliavo į dar vieną pratęsimą. Šį kartą mūsų tautietis nepasidavė ir kovojo iki galo, nors rezultatas ir buvo 1-5 tiebreak'e. Stipriai pirmavęs varžovas sugebėjo susikurti tik vieną mačbolą, kurio išnaudoti nepavyko, o spurtavęs Ričardas atėmė setą iš graiko.

Lemiamas setas jau nuo pradžių klostėsi sėkmingiau Lietuvos teniso žaidėjui, kuris sutrikusi Graikijos talentą pasitiko galingu žaidimu ir išsiveržė į priekį 4:0. Visgi kova tuo nesibaigė 15-oji raketė dar pabandė sugrįžti į mačą, tačiau nesėkmingai. Akivaizdu, kad jaunasis tenisininkas palūžo po antro seto pratęsimo, kuriame nesugebėjo užbaigti akistatos.

Už patekimą į ketvirtfinalį Ričardas gaus 14,535 € ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo lauks akistata su Radu Albotu (ATP 107) su kuriuo jau teko susitikti šiais metais JAV.

Statistika:
ricka

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...