Ričardas Berankis patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės

2018-08-05 08:46 Teniso TV

Dar vienas prastas pasirodymas iš geriausio Lietuvos tenisininko, šį kartą pralaimėta jau pirma kvalifikacijos kova Toronto Masters turnyre. Ričardas Berankis (ATP 94) nusileido baltarusiui Ilja Ivaškai (ATP 126) per du setus 7-6, 6-2. Tai buvo jau penktasis lietuvio pralaimėjimas iš eilės ir ketvirtasis kai mūsiškis krenta jau pirmoje turnyro kovoje.

Akistata truko 1 valandą ir 41 minutę.

Nors pirmame sete Ričardas ir pirmavo rezultatu 1-3, tačiau jau greitai situacija pasikeitė į neigiamą pusę ir lietuvos atsilikinėjo 5-3. Tiesa rezultatą pavyko išlyginti ir nukelti mačą į pratęsimą, kuriame geriau pasirodė baltarusis.

Antrasis setas buvo katastrofiškas ir 94-oji raketė du kart pralaimėjo savo padavimą taip padėdamas tašką šiame mače ir turnyre.

Baltarusis sugebėjo susikurti 15 progų laimėti mūsų tautiečio padavimą ir sėkmingai išnaudojo 4 tokias progas. Jis taip pat atliko net padavimų be atsako, o lietuvis 4 tokius padavimus.

Už pasirodymą šiame turnyre Ričardas nieko negaus.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...