Ričardas Berankis trijų setų kovoje pasiekė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį

2018-10-11 14:55 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas stojo į antrą savo kovą Italijoje, kurią laimėjus patektų į ketvirtfinalį. Ričardas Berankis (ATP 107) po trijų setų kovos 6-2, 5-7, 6-2 nugalėjo Oskarą Ottę (ATP 194).

Visa akistata truko 1 valandą ir 37 minutes.

Pirmame sete mūsiškis be problemų laimėjo dvi pirmas varžovo padavimo serijas ir užsitikrino pakankamai didelį pranašumą, kurio dėka lengvai laimėjo pirmą mačo dalį.

Antrame sete iš pradžių situacija klostėsi  sėkmingiau lietuviui, kuris vėl įgijo pranašumą, tačiau išlaikyti jo nepavyko. Rezultatui vėl tapus lygiam varžovas pradėjo žaisti kur kas geriau, o seto pabaigoje pateikė nemalonią staigmeną ir laimėjo 107-raketės padavimą ir setą.

Lemiamas setas buvo panašus į pirmą, o mūsų tautietis vėl laimėjo dvi pirmas varžovo padavimo serijas. Pranašumo užteko lengvai laimėti trečią setą ir mačą.

Šiame mače abu dalyviai pasižymėjo ace'ais, tačiau taip pat jie ne kartą suklydo paduodant.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gaus 1,850 € ir 15 reitingo taškų. Sekantis Ričardo Berankio priešininkas pirmoji šio turnyro raketė Pierre Herbertas (ATP 55).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...