Ričardis Berankis nepaliko šansų varžovui ir pateko į finalą Prancūzijoje, kuriame mėgins iškovoti 8 titulą karjeroje (Įrašas)

Prancūzijoje vykstančiame Challenger turnyre Ričardas (ATP 136) Berankis pateko į finalą, dabar jį nuo titulo skiria viena pergalė. Lietuvis pusfinalio etape įveikė Liamą Broady (ATP 172) iš Didžiosios Britanijos. Dabar mūsų tautiečio rankose galimybė iškovoti 8 Challenger titulą karjeroje.

Mačas truko valandą ir 18 minučių, o galutinis rezultatas 7-5 6-1.

Šie du tenisininkai susitiko pirmą kartą karjeroje, poros favoritu buvo laikomas būtent lietuvis. Didžiosios Britanijos tenisininkui pavyko priešintis tik vieną setą, po kurio pralaimėjimo jis prarado motyvaciją ir jėgas kautis toliau, o tuo pasinaudojęs geriausias Lietuvos tenisininkas laimėjo mačą.

Už patekimą į finalą Ričardas Berankis užsitikrino 5,400 € ir 55 reitingo taškus.

Finale lauks akistata su Vašeku Pospišilu (ATP 105), tai bus jau penktasis žaidėjų susitikimas, kol kas abu žaidėjai yra laimėję po du kartus.

Įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts