Ričardas Berankis neįveikė ketvirtfinalio etapo Prancūzijoje

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas po sensacingos pergalės aštuntfinalio etape prieš 15-tą pasaulio raketę nesugebėjo įveikti 107-tosios reitingo vietos ketvirtfinalyje. Ričardas Berankis (ATP 103) kovoje dėl patekimo į pusfinalį susitiko su Moldavijos tenisininku Radu Albotu (ATP 107).

Lietuvis nusileido rezultatu 6-7, 4-6, o visa akistata truko 1 valandą ir 44 minutes.

Pirmą setą mūsiškis pradėjo sėkmingiau ir laimėjo varžovo padavimą gana greitai. Visgi pranašumo išlaikyti nepavyko kaip ir susikurti naujo, tad abu žaidėjai nukeliavo į pratęsimą, kuriame po mūsiškio klaidų triumfavo moldavas.

Antrame sete mūsų tautiečio klaidos tesėsi ir jis iš kart pralaimėjo savo padavimą. Vėliau rezultatą pavyko išlyginti, tačiau trumpam, nes priešininkas vėl įgijo pranašumą.

Už pasiektą ketvirtfinalio etapą Ričardas gaus 14,535 € ir 45 reitingo taškus.