ATP Vašingtonas: Ričardas Berankis iškrito iš turnyro jau pirmame etape

2018-07-31 08:37 Teniso TV

Pirmoji Lietuvos teniso raketė patyrė pralaimėjimą jau pirmame Vašingtono turnyro etape. Ričardas Berankis (ATP 94) nusileido vietiniam tenisininkui Timui Smyčekui (ATP 101), kuris mūsiškį įveikė per du setus 7-6, 6-2. Šis pralaimėjimas buvo jau ketvirtas iš eilės bei trečias kartas iš eilės kai Ričardas neįveikia pirmo turnyro etapo.

Pirmojo raundo kova truko 1 valandą ir 31 minutę.

Pirmame sete abu žaidėjai keitėsi padavimais, o mūsų tautietis keletą momentų netgi pirmavo. Visgi pranašumo išlaikyti nepavyko ir amerikietis vis išlygindavo rezultatą, nors buvo puiki proga išnaudoti savo padavimus pirmaujant 4-5 ir užbaigti setą.

Pirmas setas nukeliavo į pratęsimą, kuriame jau sėkmingiau sužaidė vietinis žaidėjas ir laimėjo setą.

Antrasis setas prasidėjo nuo lietuvio pralaimėto padavimo, visgi jį pavyko susigrąžinti jau kitame geime, tačiau varžovas sugebėjo dar du kartus palaužti mūsų tautiečio padavimą ir triumfavo mače.

Ričardas prarado puikią progą užsidirbti didelę pinigų sumą ir reitingo taškų, tuo tarpu JAV teniso žaidėjas gaus 13,200 $ ir 20 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...