Ričardas Berankis privertė varžovą pasitraukti ir pateko į aštuntfinalį (VIDEO)

2018-10-16 12:30 Teniso TV

Pirmoji Lietuvos teniso raketė stojo į pirmą kovą pagrindiniame etape po suteikto antro šanso. Ričardas Berankis (ATP 107) patekęs į turnyrą kaip laimingas pralaimėtojas susitiko su Uzbekistano atstovu Denisu Istominu (ATP 89), kurį nugalėjo nepilnoje kovoje, nes varžovas pasitraukė.

Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 5-4, o visa kova truko 1 valandą ir 12 minučių.

Pirmame sete abu dalyviai žaidė panašiu ritmu ir gana nesunkiai laimėjo savo padavimus, tiesa varžovas viename iš savo padavimų serijų sužaidė prasčiau, o tuo pasinaudojęs lietuvis palaužė priešininką ir įgijo reikiamą pranašumą.

Antrame sete situacija klostėsi panašiai, Ričardas vėl įgijo pranašumą ant varžovo padavimo serijos ir atlaikė varžovo spaudimą. Visgi baigti mačo 89-oji raketė nesugebėjo dėl patirtos traumos, kurį jį privertė pasitraukti.

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai gauna 14,630 $ ir 20 reitingo taškų. Priminsime, kad mūsiškis prieš metus pasiekė finalą šiame turnyre.

Statistika:
ricka

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...