Ričardas Berankis dramatiškoje kovoje palaužė slovėną ir pateko į ketvirtfinalį Maskvoje

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas iškovojo dar vieną pergalę Rusijoje ir užsitikrino vietą ketvirtfinalio etape. Ričardas Berankis (ATP 107) po trijų setų dramatiškos kovos nugalėjo Aljažą Bedenę (ATP 72) ir dar labiau priartėjo prie savo tikslo finalo.

Galutinis akistatos rezultatas 3-6, 7-6, 7-6, o visas mačas truko 2 valandas ir 42 minutes.

Nors pirmame sete mūsiškis turėjo pripažinti priešininko pranašumą ir jam pralaimėjo net tris savo geimus, tačiau jau antrame sete Ričardas žaidė kur kas geriau. Jau nuo pirmų slovėno padavimų serijų mūsiškis stengėsi spausti varžovą ir gana greitai, tai davė "vaisių", jis laimėjo priešininko padavimą ir įgijo pranašumą.

Visgi išlaikyti iki galo pranašumo nepavyko ir varžovas išlygino rezultatą, o setas nusikėlė į pratęsimą, kuriame užtikrintai laimėjo lietuvis.

Dar prieš trečią setą mūsų tautietis turėjo atlaikyti vieną mačbolą.

Lemiamas setas prasidėjo nuo nesėkmės ir R. Berankis pralaimėjo savo padavimo seriją ir turėjo gaudyti varžovą. 9 ir 10 geime mūsiškiui teko atlaikyti dar 4 mačbolus, bet juos atlaikius pavyko palaužti varžovo padavimą ir išlyginti rezultatą.

Žaidėjam teko vėl žaisti pratęsimą, kuriame 5-1 pranašumą turėjęs Lietuvos tenisininkas vos jo neišvaistė, tačiau 7-5 pavyko triumfuoti.

Už patekimą į ketvirtfinalį mūsiškis uždirbo 24,835 $ ir 45 reitingo taškus. Priminsime, kad praeitais metais pavyko pasiekti finalą šiame turnyre.