Ričardas Berankis dalyvaus dar viename turnyre JAV, pirmame etape laukia 62-oji raketė

2018-08-18 11:59 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas ir toliau dalyvauja turnyruose JAV ant kietosios dangos bei bando pagaliau nutraukti nesėkmių ruožą. Pastaruosius penkis turnyrus pradėjęs pralaimėjimais Ričardas Berankis (ATP 105) pamėgins nutraukti pergalių badą. Pirmame etape Winston Salem turnyre jo lauks Tennysas Sandgrenas (ATP 62), kuris praeitais metais pasižymėjo įspūdinga sėkme ir netikėtai gerais rezultatais.

Pastaruoju metu amerikietis taip pat nedemonstruoja gero žaidimo ir paskutinius tris turnyrus jis baigė pasirodymą taip pat pirmame etape. Šiais metais 62-osios raketės balansas neigiamas jis laimėjo tik 13 kovų, o pralaimėjo 18.

Įdomus faktas, kad šie žaidėjai jau buvo susitikę 2009 metais, tą kartą per du setus pergalę iškovojo mūsiškis.

Winston Salem turnyro prizinį fondą sudaro 778,070 $, o nugalėtojas gaus 250 reitingo taškų. Ričardas į kovą turėtų stoti pirmadienio vakarą, tai yra puiki proga nutraukti pralaimėjimų eilę ir pagaliau iškovoti pergalę.

Priminsime, kad šiame turnyre mūsų tautietis dalyvavo du kartus, 2013 metais jis pasiekė ketvirtfinalį, o praeitais metais krito jau pirmame etape.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...