Ričardas Berankis „US Open“ turnyre dramatiškai baigė pasirodymą

2018-08-28 21:26 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas Ričardas Berankis (ATP 104) sužaidė nuostabų mačą, tačiau pergalės iškovoti nepavyko dėl patirtos traumos. Jis pirmame didžiojo kirčio turnyro etape susitiko su Pietų Korėjos talentu Hyeonu Chungu (ATP 22) ir sužaidė 4 nepilnus setus, o galutinis rezultatas 4-6, 7-6, 6-0, 2-0.

Pirmojo rato akistata tarp šių tenisininkų truko net 2 valandas ir 48 minutes.

Nors akistata prasidėjo ne sėkmingiausiu būdu ir mūsiškis pralaimėjo savo patį pirmą padavimą, tačiau jau netrukus rezultatas trumpam tapo lygus. 22-oji raketė vėl turėjo pranašumą, tačiau eilinį kartą jo neišlaikė, o antrą šansą gavęs Ričardas ne tik išlygino rezultatą, o jį ir persvėrė taip laimėdamas setą.

Antrame sete situacija toliau buvo palanki pateikti pirmą šių metų sensaciją. Lietuvis išsiveržė į priekį ir neleido varžovui atsipalaiduoti ant jo servo. Visgi rezultatui esant 5-3 ir pirmaujant mūsų tautiečiui kažkas atsitiko ir paduoti ant seto nepavyko. Abu tenisininkai nukeliavo į pratęsimą, kuriame vėl mūsų žaidėjui nepavyko išnaudot pranašumo, o varžovas išnaudojo savo antrą šansą, o rezultatas setais tapo lygus 1-1.

Trečiasis mačo setas buvo tiesiog tragiškas ir 104-oji raketė pralaimėjo jį su riestainiu 0-6.

Ketvirtasis setas prasidėjo irgi nesėkmingai, tačiau jo iki galo žaisti nereikėjo, nes Ričardas Berankis pasitraukė.

Trečio ir ketvirto seto rezultatus paaiškinti galima patirta traumą dėl kurios tenisininkas negalėjo atlikti padavimo ir kitų smūgių.

Per nepilnus keturis setus mūsiškis atliko 8 ace'us ir paduodant suklydo net 11 kartų.

Už pasirodymą Ričardas turėtų gauti 54,000 $ ir 10 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...