Roland Garros burtai - Palankus varžovas R. Berankiui ir šansai patekti į kitą etapą

Twitter nuotr.
2019-05-24 08:31 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas jau laukia pasirodymo Roland Garros turnyre, kuriame varžysis visi geriausi pasaulio tenisininkai. Ričardas Berankis (ATP 72) daug laiko pasiruošti neturėjo, o prieš šį didžiojo kirčio turnyrą ant grunto sužaidė tik vieną mačą Ženevoje, kurį beje pralaimėjo.

Visgi mūsiškis po burtų ceremonijos gavo puikiai pažįstamą varžovą iš Belgijos, Davidą Goffiną (ATP 30).

Šie dalyviai tarpusavyje susitiks jau 6-tą kartą ir nors belgas yra aukščiau reitinge jis pralaimi lietuviui rezultatu 2-3. Paskutinį kartą jie buvo susitikę šiais metais Dohoje, kur mūsiškis po trijų setų kovos pasiekė pergalę.

Nors tarpusavio susitikimų istorija rodo, kad lietuvis gali laimėti, tačiau visi susitikimai vyko ant kietosios dangos, kuri žymiai palankesnė 72-ąjai raketei. Tuo tarpu kol R. Berankis žaidė "Challenger" serijos turnyrus Pietų Korėjoje, D. Goffinas varžėsi geriausiuose grunto varžybose Europoje ir apsiprato prie jų.

30-oje reitingo vietoje esantis žaidėjas bendrai ant šios dangos yra 172 laimėjęs kartus, o 80 patyrė nesėkmę. Mūsų tautiečio rezultatas kur kas prastesnis 68 pergalės, 58 pralaimėjimai.

Lažybų kontoros visišku susitikimo favoritu laiko būtent varžovą. Suprantama kodėl, nes R. Berankis per 7 kartus toliau pirmoje etapo nenukeliavo, o priešininkas buvo ketvirtfinalio etape.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...