Rafaelis Nadalis su lietaus pertrauka įveikė savo pirmą varžovą Prancūzijoje

Pirmoji pasaulio raketė, ispanas Rafaelis Nadalis sėkmingai pradėjo Roland Garros turnyrą. Praeitų metų šio turnyro nugalėtojas pirmame etape nugalėjo italą Simoną Bolellį (ATP 129), kuris į pagrindinį etapą pateko kaip laimingas pralaimėtojas.

Ispanijos tenisininkui prireikė trijų valandų ir trijų setų, kad įveiktų 129-tą raketę, o galutinis rezultatas 6-4, 6-3, 7-6.

Pirmasis setas susiklostė labai paprastai Rafaelis laimėjo vieną varžovo padavimą ir užbaigė setą be nesklandumų. Visgi jau antro seto pradžioje italas išsiveržė į priekį laimėdamas varžovo padavimą, tačiau išlaikyti pranašumo nepavyko ir ispanas vėl laimėjo setą.

Trečiame sete situacija taip pat buvo panaši, mačo nugalėtojas atsiliko rezultatu 0-3, bet prasidėjęs lietus pakeitę seto eigą, nes po jo grįžusi pirmoji pasaulio raketė išlygino rezultatą, o per pratęsimą užbaigė mačą.

Kitame etape ispano laukia argentinietis Guido Pella (ATP 78).

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts