Rafaelis Nadalis šiais metais nebežais, o kitų metų pradžia miglota

2017-12-24 09:13 Teniso TV

Pirmoji pasaulio raketė buvo sutikusi dalyvauti parodomajame mače Abu Dabyje, JAE, tačiau pastaruoju metu pajutęs kelio skausmus, žaidėjas nutarė apsidrausti ir nedalyvauti.

Abu Dabio turnyras yra vienas iš mėgstamiausių tarp žaidėjų prieš naująjį sezoną, žaidėjai gauna puikią progą pasitreniruoti, sužaisti keletą mačų, o taip pat ir prizai labai geri.

Praeitų metų šio turnyro čempionas Rafaelis Nadalis ne vienintelis žaidėjas, kuris pasitraukė dėl prastos savijautos, šveicaras Stanislavas Wawrinka ir kanadietis Milošas Raoničius taip pat atsisakė dalyvauti.

Pastaruoju metu dauguma žaidėjų nesijaučia pakankamai gerai, kad dalyvautu teniso turnyruose, o kitų metų sezono pradžią Australijoje žada praleisti ne vienas tenisininkas.

Visgi turnyro organizatoriai džiaugiasi, kad visus negalinčius dalyvauti sportininkus pakeitė kiti žinomi tenisininkai. Šiame renginyje po ilgo laiko turėtume išvysti ir žaidžianti Novaką Djokovičių.

Turnyras vyks nuo gruodžio 28 dienos.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...