Rafaelis Nadalis prieš susitikimą su Richardu Gasquetu: Jaunystėje jis žaidė truputi geriau nei aš

Prieš artėjantį susitikimą „Roland Garros“ turnyre tarp Rafaelio Nadalio (ATP 1) ir Richardo Gasqueto (ATP 32), gražūs žodžiai iš ispano lūpų. Geriausias pasaulio tenisininkas intervių prieš akistatą su prancūzu išreiškė visas savo mintis apie priešininką.

Pirmoji raketė pasakė „Jam sekėsi truputi geriau nei man“, prisimindamas jų pirmą susitikimą Monte Karlo Masters turnyro pusfinalyje.

„Tai buvo ypatingas mačas, tuo metu mes reprezentavo ateities teniso kartą ir, tai tiesa, mes tapome aukšto lygio žaidėjais“.

Taip pat Rafaelis Nadalis pridūrė, kad Richardas Gasquetas buvo Prancūzijos ateities žvaigždė, dėl to tas susitikimas visiems buvo svarbus.

Nors šiandien jie susitiks trečiame Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro etape ir tarpusavyje žais jau 18 mačą, iš kurių beveik visus laimėjo Ispanijos tenisininkas, tačiau jis gerų žodžių negailėjo namų žaidėjui. „Ricahrdas Gasquetas yra mano draugas, jis vienas iš gerų vaikinų, niekada nepamatysi, kad jis keltų skandalus, man malonu su juo susitikti“ – Sakė ispanas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts