Rafaelis Nadalis po sunkios trijų setų kovos pateko į pusfinalį Toronte

2018-08-11 08:44 Teniso TV

Pirmoji pasaulio raketė ir toliau laimi Toronte vykstančiame masters lygio turnyre. Rafaelis Nadalis (ATP 1) po ilgos, trijų setų kovos nugalėjo septintą pasaulio raketę Mariną Čiličių. Tenisininkai šiemet susitiko jau antrą kartą ir, tai buvo ispano revanšas už patirtą pralaimėjimą Australijos didžiojo kirčio turnyre. Jis rezultatu 2-6, 6-4, 6-4 nugalėjo kroatą ir pateko į pusfinalį.

Iš viso ketvirtfinalio akistata truko 2 valandas ir 21 minutę.

Nors pirmą setą ispanas labai lengvai atidavė savo priešininkui, kuris mačą pradėjo tiesiog puikiai, tačiau jau antrame sete ispanas sugebėjo susitvarkyti su gerą tenisą demonstruojančiu kroatu.

Trečiame sete abu dalyviai atrodė lygus ir demonstravo užtikrintą tenisą iki seto pabaigos, kai rezultatas tapo 5-4 Ispanijos tenisininko naudai. Tuomet jis sugebėjo susikurti tris mačbolus ant priešininko padavimo ir vieną iš jų išnaudojo.

Sunkiame, tačiau pergalingame mače Rafaelis Nadalis turėjo atlaikyti 14 varžovo bandymų laimėti jo padavimą ir jis sėkmingai atlaikė 11.

Už patekimą į pusfinalį jis gaus 251,815 $ ir 360 reitingo taškų.

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...