Rafaelis Nadalis pateko į finalą ir kovos dėl 11-to „Roland Garros“ titulo

Pirmoji pasaulio raketė ir toliau demonstruoja puikią formą, o finaliniame grunto dangos turnyre pasiekė finalą. Rafaelis Nadalis (ATP 1) pusfinalio etape susitiko su Argentinos tenisininku Juanu Martinu del Potro (ATP 6), kuri nugalėjo per tris setus 6-4, 6-1, 6-2.

Ispanui prireikė 2 valandų ir 17 minučių, kad nugalėtų savo pusfinalio varžovą ir patektų į finalą.

Šis mačas pirmajai raketei susiklostė žymiai lengviau nei ketvirtfinalio mačas. Jis nei seto, nei savo padavimo (7/7 breikpointai išsaugoti). Tuo tarpu iš 9 susikurtų progų laimėti varžovo padavimą jis išnaudojo 5.

Visuose setuose grunto karaliumi vadinamas žaidėjas atrodė susikaupęs ir labai kibus. Varžovas, kuris pasižymi puikiu padavimu negalėjo pasinaudoti savo ginklu, nes mačo nugalėtojas puikiai atspėjo padavimo krypti ir gražindavo daugelį kamuolių.

Vienuolikto Prancūzijos didžiojo kirčio titulo sieksiantis Ispanijos tenisininkas finale susitiks su Dominiku Thiemu (ATP 8).

Rafaelis Nadalis šiuo metu ant grunto dangos yra laimėjęs 23 mačus ir pralaimėjęs 1, tam, kad pasiektų praeitų metų pasiekimą jam trūksta vienos pergalės. Titulo apgynimas šiame turnyre reikš, kad jis liks pirmoje reitingo vietoje.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts