Rafaelis Nadalis pateko į 11-tą „Roland Garros“ pusfinalį karjeroje

Pirmoji teniso raketė „Roland Garros“ turnyre pateko į pusfinalio etapą ir, tai jau 11-tas pusfinalis jo kaip tenisininko karjeroje. Ketvirtfinalio etape Rafaelis Nadalis po keturių setų kovos nugalėjo argentinietį Diego Švarcmaną (ATP 12). Galutinis mačo rezultatas 4-6, 6-3, 6-2, 6-2, tai pirmasis pralaimėtas ispano setas per 13 Prancūzijos didžiojo kirčio mačų.

Tenisininkai neskaitant lietaus pertraukos korte praleido 3 valandas ir 47 minutes.

Nors argentinietis buvo išvargintas praeitų kovų, ypatingai 5 setų trilerio prieš Keviną Andersoną, tačiau akistatoje su grunto karaliumi jis žaidė įspūdingai. Pirmieji du setai klostėsi labai banguotai, mažasis Argentinos tenisininkas ne kartą buvo išsiveržęs į priekį.

Pirmame sete pavyko išlaikyti persvarą ir jį laimėti, tačiau antrame sete viską pakeitė lietus ir atsilaikyti prieš pirmąją pasaulio raketę nepavyko. Po lietaus pertraukos Rafaelis Nadalis grįžo kupinas jėgų ir be didesnių staigmenų laimėjo likusius tris setus.

Argentinos tenisininkas šiame mače buvo susikūręs net 20 progų laimėti mačo nugalėtojo padavimus. Tiesa, tai padaryti pavyko tik penkis kartus.

Praeitų metų čempionas kitame etape susitiks su dar vienu Argentinos sportininku Juanu Martinu del Potro (ATP 6). Šis susitikimas bus jau 15 jų karjeroje, kol kas pirmoji raketė pirmauja 9-5.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts