Rafaelis Nadalis pagaliau pasipiršo ilgametei savo mylimajai

2019-01-31 11:16 Teniso TV

Visos Rafos gerbėjos gali nusiraminti - ispanų tenisininkas oficialiai priklauso vienintelei savo išrinktajai. Ja tapo jau 14 metų su R. Nadaliu draugaujanti mergina iš Maljorkos Marija Franciska Perello.

Vienas ispanų bulvarinis žurnalas skelbia, jog pora susižadėjo dar gegužę per atostogas Italijos sostinėje Romoje. Ši paslaptis kruopščiai slėpta nuo visuomenės, mat gerbėjai tai sužinojo tik po pusės metų. Pranešama, kad R. Nadalio ir M. F. Perello vestuvės įvyks jau ateinantį rudenį Maljorkoje, iš kur abu įsimylėjėliai ir kilę.

Dar neseniai daugelis žmonių kalbėjo apie keistus judviejų santykius ir svarstė, kodėl ispanų teniso žvaigždė nenori vesti savo išrinktosios. Be to, pats Rafa viename interviu yra pasakęs, kad šeimą kurs tada, kai teniso žaisti nebegalės ir visas savo jėgas galės skirti žmonai bei vaikams. Galbūt šios piršlybos reikš tai, jog gerbėjai R. Nadalį profesionalų tenise matys paskutinį sezoną? Kol kas tai tik gandai, tačiau panašu, jog šis svarbus gyvenimo įvykys nesutrukdė ispanui puikiai pasiruošti sezonui.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...