Rafaelis Nadalis nugalėjo rusą ir pateko į finalą Toronte

Pirmoji pasaulio raketė ir toliau demonstruoja solidų tenisą, ko pasekoje pateko į dar vieną finalą šiame sezone. Rafaelis Nadalis pusfinalio kovoje nugalėjo Rusijos atstovą Kareną Chačanovą (ATP 38) per du setus 7-6, 6-4 ir užsitikrino vietą finale kur jo lauks jaunasis graikas Stefanos Tsitsipas (ATP 27).

Pusfinalio kova truko 1 valandą ir 51 minutę.

Nors ispanas dvikovą laimėjo per du setus, tačiau jam reikėjo pademonstruoti geriausią tenisą, nes 38-oji raketė žaidė tikrai gerą tenisą. Pirmame sete rusas savo pirmą padavimo geimą pralaimėjo, tačiau jau kitame geime jis išlygino rezultatą, o abu dalyviai taip ir nukeliavo į pratęsimą.

Pirmo seto pratęsimas susiklostė geriau patyrusiam teniso žaidėjui iš reitingo viršūnės.

Antrame sete Rafaeliui buvo šiek tiek lengviau, jis vėl laimėjo priešininko padavimą, tačiau šį kartą pranašumo nepaleido iš rankų ir jį išlaikė iki seto pabaigos. Varžovas neturėjo jokios galimybės susikurti progos išlyginti rezultatą.

Už patekimą į finalą pirmoji reitingo raketė gaus 500,340 $ ir 600 reitingo taškų. Būtent Toronto mieste Rafaelis Nadalis triumfavo 2008 metais, dabar jis turi vėl puikią progą, tai padaryti.