Rafaelis Nadalis Prancūzijoje susitiks su Aleksandru Dolgopolovu, Novakas Džokovičius gaus priešininką iš kvalifikacijos

Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre buvo ištraukti būrtai, kurie atskleidė visas kortas ir galimus susitikimus. Pirmoji pasaulio raketė gali džiaugtis lengvais būrtais ir pirmu priešininku iš ukrainos Aleksandru Dolgopolovu (ATP 54).

Ukrainietis nuo Australijos didžiojo kirčio turnyro sužaidė du mačus ir abu juos pralaimėjo, o jo fizinė forma labai neaiški. Paskutiniu metu šį žaidėją kamavo traumos, tad jis tikrai nebus 100% pasiruošęs kovoti.

Tuo tarpu ispanas šiame grunto sezone yra iškovojęs 17 pergalių ir patyrė vos vieną pralaimėjimą.

Serbas Novakas Džokovičius (ATP 22), kuris paliko TOP20 tenisininkų gretas pirmą kartą per daugiau nei 5 metus laukia savo priešininko iš kvalifikacijos etapo. Praeitų metų ketvirtfinalį pasiekęs žaidėjas šį kartą žada kur kas geresnį pasirodymą. 22-oji raketė gali susitikti ir su latviu Ernestu Gulbiu.

Visi pirmame etape dalyvaujantis žaidėjai gaus 40,000 € ir 10 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts