Rafaelis Nadalis neapsiėjo be netikėtumų, tačiau pasiekė "US Open" ketvirtfinalį (VIDEO)

2018-09-03 09:17 Teniso TV

Praeitų metų JAV didžiojo kirčio nugalėtojas ir toliau sėkmingai gina savo taškus ir artėja prie dar vieno titulo. Rafaelis Nadalis (ATP 1) aštuntfinalyje po netikėtos keturių setų kovos įveikė gruziną Nikolą Basilašvili (ATP 37) ir užsitikrino vietą ketvirtfinalio etape. Galutinis tenisininkų akistatos rezultatas 6-3, 6-3, 6-7, 6-4 ispano naudai.

Kova dėl patekimo į ketvirtfinalį truko 3 valanda ir 23 minutes.

Pirmuosius du setus pirmoji pasaulio raketė laimėjo be vargo, jis tiek pirmame, tiek ir antrame sete palaužė varžovo padavimą ir įgijo pranašumą. Tiesa antrame sete teko tris kartus gelbėti savo padavimą, tačiau patyręs Ispanijos tenisininkas lengvai apsigynė.

Visgi jau trečiame sete priešininko padavimo nesugebėjęs laimėti Rafaelis turėjo atiduoti savo. Visgi gruzinas pranašumo neišsaugojo ir reitingo lyderis lengvai išlygino rezultatą.

Abu žaidėjai nukeliavo į pratęsimą, kuriame visų nuostabai sėkmingiau sužaidė Gruzijos teniso žaidėjas.

Visgi jau ketvirtame sete Rafaelis Nadalis užbaigė akistatą, nors kartą teko apsikeisti padavimais.

Kitame etape nugalėtojo lauks Dominikas Thiemas (ATP 9), tai bus pirmoji jų akistata ant kietosios dangos, taip pat, tai bus 11 žaidėjų susitikimas.

Statistika:
nadal-1

Video:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...