Rafaelis Nadalis įveikė plepųjį Fabio Fogninį ir pateko į pusfinalį Romoje

2018-05-18 15:26 Teniso TV

Antroji pasaulio raketė Rafaelis Nadalis žada sugrįžimą į reitingo viršunę. Ketvirtfinalio etape ispanas sunkioje kovoje nugalėjo vietinį italą Fabio Fogninį (ATP 21) ir pateko į pusfinalį. Tenisininkų akistata truko tris setus, o galutinis rezultatas 4-6, 6-1, 6-2.

Iš viso ant Romos grunto sportininkai praleido 2 valandų ir 16 minučių.

Nors paskutinius tris metus grunto karalius iš Ispanijos krito ketvirtfinalio etape, tačiau šį kartą jokių problemų perlipti šį barjerą jis neturėjo. Visoje kovoje netrūko veiksmo, o namų sirgalių palaikomas tenisininkas nenorėjo pasiduoti lengvai, tačiau jis niekaip negalėjo išlaikyti vieno ritmo su ispanu.

Pirmame sete atrodė viskas bus aišku greitai, ypatingai, kai antroji raketė į priekį išsiveržė 4-1, tačiau italas neišsigando ir setą laimėjo 4-6.

Antrame sete sitaucija visiškai pasikeitė ir Rafaelis išlygino bendrą rezultatą laimėdamas setą 6-1.

Trečiame sete liko tik formalumas, Fabio neberado kaip priešintis ir pralaimėjo lemiamą setą 2-6.

Tai buvo 14 šių žaidėjų akistata ir 11 Rafaelio Nadalio pergalė. Kitame etape mačo nugalėtojo lauks Novakas Džokovičius (ATP 18) arba Kei Nišikoris (ATP 24).


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...