Rafaelis Nadalis iškovojo titulą Romoje ir grįš į reitingo viršūnę

Grunto karaliumi tituluojamam Rafaeliui Nadaliui (ATP 2) šis vakaras ypatingas. Be to, kad laimėjo jau 8-ąjį savo titulą Romoje, jis kitą savaitę vėl taps pirmąja pasaulio rakete. Finale 6-1, 1-6, 6-3 ispanas įveikė vokiečių talentą Aleksanderį Zverevą (ATP 3), kuris praeitais metais čia iškovjo titulą.

Mačas truko daugiau nei dvi valandas ir buvo tikras išbandymas tiek daukartiniam čempionui, tiek jaunajam jo varžovui. Trijų setų kova neapsiėjo be kuriozų – viduryje mačo prapliupo lietus, tačiau tai nesutrukdė Nadaliui laimėti. Nors Zverevas kol kas demonstruoja puikią formą, šiame finale jam teko atiduoti titulą ispanui.

Rafaelis Nadalis džiaugiasi, kad vėl taps pirmąja pasaulio rakete, tačiau pabrėžė, kad jis čia atvyko iškovoti titulą, o ne susigrąžinti taškų. Vokietijos atstovas iki šio pralaimėjimo buvo iškovojęs 13 pergalių iš eilės ir triumfavęs dvejuose turnyruose.

Turnyro nugalėtojas gaus 935,385 € ir 1000 reitingo taškų.

Šios varžybos Italijoje buvo paskutinis pasiruošimo didžiojo kirčio turnyrui „Roland Garros“ etapas. Dabar visi žaidėjai vyks į Paryžių ir ruošis jau gegužės 27-ąją prasidėsiančioms kovoms.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts