Rafaelis Nadalis antrąjį Australijos didžiojo kirčio ratą įveikė be sunkumų (VIDEO)

Australijos karštis Rafaeliui Nadaliui nei motais, jis ir toliau demonstruoja užtikrintą žaidimą. Antrame etape ispanui iššūkį metė argentinietis Leonardas Mayeris (ATP 52), tačiau pirmoji pasaulio raketė atlaikė spaudimą ir vėl triumfavo rezultatu 3:0 (6-3, 6-4, 7-6*4).

Kitaip nei pirmasis mačas, šiame abu žaidėjai turėjo neužtikrintų momentų ir pateikė šiek tiek intrigos. Nors pirmieji du setai atrodė visiškai Rafaelio Nadalio pusėje, tačiau jau trečiame sete ispano žaidimas pradėjo griūti. Rezultatui esant 5-4 kairiarankio ranka sudrebėjo, o argentinietis išnaudojo nestabilumo būseną ir išlygino rezultatą, tiesa per pratęsimą tenisininkas iš Ispanijos įrodė savo pranašumą.

Mačas truko 2 valandas ir 39 minutes per kurias Rafaeliui Nadaliui reikėjo atlaikyti, net 15 varžovo ace'ų. Leonardo Mayeris taip pat pranoko savo varžovą pelnytų taškų be atsako (winner'ių) skaičiumi, jis taip tašką užbaigė 48 kartus, o ispanas 40 kartų.