R. Nadalis ilgiausiame savo karjeros „US Open“ mače nugalėjo fantastiškai žaidusį D. Thiemą (VIDEO)

Pirmoji pasaulio raketė ir toliau sėkmingai gina titulą "US Open" didžiojo kirčio turnyre. Rafaelis Nadalis po sunkios, penkių setų kovos nugalėjo savo dažną varžovą grunto dangos sezone Dominiką Thiemą (ATP 9) ir pateko į pusfinalį. Abu žaidėjai korte praleido net 4 valandas ir 54 minutes, tai buvo ilgiausias karjeros mačas ispanui, kuriame jis triumfavo rezultatu 0-6, 6-4, 7-5, 6-7, 7-6.

Pirmame sete Rafaelis patyrė šaltą dušą, tačiau pralaimėjimas sausu rezultatu jo nepaveikė ir kitame sete jis demonstravo kur kas geresnį tenisą bei išlygino rezultatą.

Trečiame sete austras vėl buvo arti laimėto seto, bet deficitą panaikinusi pirmoji reitingo raketė liko kovoti dėl seto ir triumfavo jame dar kartą palaužęs 9-osios raketės padavimą pabaigoje.

Paskutiniai du setai neapsiėjo be pratęsimų. Ketvirto seto pratęsime geriau pasirodė Dominikas, kuris mačą nukėlė į lemiamą setą. Paskutinio seto pratęsimo galėjo ir nebūti, tačiau Rafaelis neišnaudojo penkių progų laimėti varžovo padavimo.

Tiebreakas geriau susiklostė praeitų metų nugalėtojui, kuris iš pirmo mačbolo iškovojo pergalę.

Šiame mače Austrijos tenisininkas pademonstravo neįtikėtiną padavimą, kuris gelbėjo kiekviename jo geime.

Kitame etape akistatos nugalėtojo laukia Juanas Martinas del Potro (ATP 3). Šiais metais jie jau buvo susitikę Vimbldono ketvirtfinalyje, tą kartą laimėjo ispanas.

Šis sezonas Rafaeliui tikrai puikus, jis buvo visų didžiųjų kirčių turnyrų ketvirtfinalio etapuose.