Rafaelis Nadalis be didesnio vargo pasiekė antrą pergalę "US Open"

2018-08-30 09:41 Teniso TV

Praeitų metų šio didžiojo kirčio nugalėtojas ir toliau skina pergales bei sėkmingai gina titulą. Rafaelis Nadalis (ATP 1) antrame turnyro etape nugalėjo kanadietį Vašeką Pospišilą (ATP 88) trijų setų kovoje, rezultatu 6-3, 6-4, 6-2.

Tenisininkų akistata truko 2 valandas ir 2 minutes.

Jau nuo pirmo seto pradžios ispanas susikūrė vieno padavimo pranašumą, kurį lengvai išlaikė iki seto pabaigos ir išsiveržė setais į priekį 1:0.

Antrame sete kilo šiek tiek problemų ant pirmosios raketės padavimo. Iš pradžių jis varžovui suteikė 4 progas laimėti jo padavimą, tačiau priešininkas nepasinaudojo jomis. Visgi jau kitame Ispanijos tenisininko geime vėl kilo gaisras, kurio užgesinti nepavyko ir Kanados atstovas išsiveržė į priekį 2-4.

88-oji raketė džiaugėsi neilgai, nes padavimo pralaimėjimas suveikė lyg šaltas dušas ispanui ir jis iš kart išlygino rezultatą, o vėliau jį ir persvėrė.

Trečiame sete viskas vėl klostėsi palankiai R. Nadaliui jis du kartus palaužė varžovo padavimą ir lengvai triumfavo sete bei mače.

V. Pospišilas šiame susitikime atliko 12 ace'ų, o nugalėtojas savo sąskaitoje turi 5 padavimus.

Kitame etape šios akistatos nugalėtojas susitiks su Karenu Chačanovu (ATP 26).

Mačo akimirkos:




(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...