Rafaelis Nadalis: apie fizinę formą molio sezonui ir Rogerį Federerį

Geriausias pasaulio tenisininkas ispanas Rafaelis Nadalis ir vėl stebina bei džiugina savo gerbėjus pergalėmis. Sugrįžęs ant savo mėgstamiausios dangos – grunto – jis neslepia, jog jaučiasi puikiai ir kol kas jokių skausmų nėra.

Grunto karalius metų pradžioje kentė juosmens raumenų skausmus, kurie vėliau atsinaujino ir žaidžiant Akapulke. Dėl šios priežasties Nadaliui teko grįžti namo, į Maljorką, ir kuriam laikui atsiriboti ne tik nuo teniso, bet ir nuo bet kokio judėjimo. Vienintėlis tenisininko noras tuo metu buvo spėti reabilituotis iki grunto sezono pradžios.

Rafaelis Nadalis neslėpė, jog iki paskutinės minutės tikėjosi, jog French Open teks susirungti ir su Rogeriu Federeriu: „Jis sakė, kad vėl norėtų su manimi sužaisti penkių setų mačą ant grunto, todėl maniau, jog jis dalyvaus „Roland Garros“, o po kelių dienų jis pasakė, kad praleis grunto sezoną. Tai šiek tiek prieštaringa.“

Rafa su legendiniu šveicaru grunto korte šį sezoną nesusitiks, tačiau jo laukia ir daugiau stiprių priešininkų. Kad ir kaip bebūtų, šiuo metu vykstančiame „Monte Carlo Masters“ turnyre ispanas nepaliko vilčių net ir jiems bei be vargo išėjo į finalą. Akivaizdu, kad bent jau kol kas traumų ar ilgamečių sunkių treniruočių pasekmių nesimato, o Rafaelis Nadalis demonstruoja nepakartojamą formą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts