Rafaelis Nadalis 11-tą kartą triumfavo „Roland Garros“ turnyre: „Tai ypatinga, negaliu apsakyti šio jausmo“

Prancūzijos didžiojo kirčio vyrų turnyre sužaistas paskutinis mačas 2018 metais, kuris reiškia, kad mes turime nugalėtoją. Šiais metais nugalėtoju ir vėl tapo Rafaelis Nadalis (ATP 1), kuris lengvoje trijų setų kovoje 6-4, 6-3, 6-2 nugalėjo austrą Dominiką Thiemą (ATP 8). Šis susitikimas buvo dešimtas tarp tenisininkų ir 7, kurį laimėjo ispanas.

Visa finalo akistata truko 2 valandas ir 44 minutes, po kurių trofėjų į viršų kėlė pirmoji pasaulio raktė.

Pirmasis setas klostėsi banguotai, nors Rafaelis išsivėržė į priekį, tačiau jaunasis austras niekaip nenorėjo pasiduoti ir lygino rezultatą. Visgi seto gale pavyko palaužti puikiai servuojančią 8-tą pasaulio raketę.

Antrasis setas klostėsi puikiai tituluotam žaidėjui, jis iš kart laimėjo varžovo padavimo seriją ir išlaikė pranašumą visą setą.

Galutiniame sete po kurio paaiškėjo čempionas buvo lengviausias iš visų trijų. Jame du kartus laimėjęs priešininko padavimą grunto karalius triumfavo turnyre.

Nugalėtojui už triumfą „Roland Garros“ atiteko 2,200,000 € ir 2000 reitingo taškų, o antrosios vietos savininkui 1,120,000 € ir 1200 reitingo taškai.

Po laimėto titulo ispanas neslėpė džiaugsmo ašarų ir sakė, kad šis titulas jam ypatingas kaip ir visi kiti. Taip pat jis dėkojo visai komandai ir visiems, kas juo tikėjo.

Tuo tarpu austras taip pat džiaugėsi savo pasiekimu ir sveikino Rafaelį Nadalį su įspūdingu rekordu.

Po šio turnyro pirmoji reitingo raketė išsaugojo savo pozicijas viršūnėje, tačiau ateinantis žolės sezonas ir Vokietijoje vykstantis turnyras nuo kitos savaitės gali viską pakeisti, nes jame dalyvauja antroji pasaulio raketė Rogeris Federeris. Šiuo metu žaidėjus skiria 100 reitingo taškų.