Rafaelio Nadalio sugrįžimas pažymėtas „Davis Cup“ pergale

Du mėnesius negalėjęs nežaisti dėl klubo sąnaro traumos ispanas Rafaelis Nadalis (ATP 1) turi kuo pasidžiaugti. Artėjant grunto sezonui jis ne tik bandys apginti praėjusio sezono iškovotus titulus, bet ir išsaugoti vėl turimą pirmąją reitingo poziciją. Po pertraukos į kortus grunto karalius grįžo Valnesijoje vykstančiame „Davis Cup“ ketvirtfinalio susitikime tarp Ispanijos ir Vokietijos rinktinių.

Pirmame mače Rafaelis Nadalis 6-2, 6-2, 6-3 nesunkiai įveikė antrąją vokiečių raketę Philippą Kohlschreiberį (ATP 34). Tiesa, verta paminėti, jog ispanas vis dar darė daug klaidų, ypač paduodamas. Kitas jo priešininkas bus jaunasis Alexanderis Zverevas (ATP 4), kuris padėti savo šalies rinktinei atvyko tiesiai iš finalo Majamyje. Puikios formos žaidėjas šiandien 6-4, 6-2, 6-2 jau įveikė kitą ispaną Davidą Fererą (ATP 33).

Šiuo metu rezultatas tarp Ispanijos ir Vokietijos yra lygus – 1:1.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts