R. Nadalis užtikrintai žengia į „Australian Open“ aštuntfinalį

2019-01-18 12:48 Teniso TV

Ispanų teniso pažiba Rafaelis Nadalis (ATP 2) šiandien iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės „Australian Open“ turnyre. Jis trijų setų kovoje nugalėjo jaunąjį australą Alexą de Minaurą (ATP 29).

Mačas baigėsi rezultatu 6:1, 6:2, 6:4 ir truko beveik pustrečios valandos. Su kiekvienu setu vietos publikos palaikomas A. de Minauras demonstravo vis geresnį žaidimą, o lemiamame sete jis Rafą prispaudė taip, kad ispanas nesugebėjo išnaudoti net 5 progų vienu tašku laimėti mačą. Nors australas buvo per plauką nuo iškovoto varžovo padavimo ir galėjo net gi pakeisti mačo baigtį, R. Nadalis susikaupė ir laimėjo mačą.

Visus tris mačus Melburne R. Nadalis turėjo ypatingai susikaupti ir atsiriboti nuo bet kokių pašalinių trikdžių žaidimo metu, kadangi visi trys varžovai jam pasitaikė vietiniai. Publika audringai juos palaikė, tačiau ispanas gana nesunkiai susitvarkė su šiuo iššūkiu. Toliau jo laukia jau nebe australas, o čekas Tomašas Berdychas (ATP 57).

Už patekimą į aštuntfinalį tenisininkai gauna 260 tūkst. dolerių piniginį prizą ir 180 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...